flg-icon Polish - Polski

Warunki Handlu

Ciesz się wyjątkowymi doświadczeniami handlowymi

Warunki Handlu

Waluty

Handluj wieloma parami walutowymi, głównymi i drugorzędnymi, oraz korzystaj z bezpłatnych zasobów edukacyjnych, wsparcia i szkoleń. Szczegóły oferowanych par walutowych można znaleźć poniżej, w tym spread, wymagania dotyczące depozytu zabezpieczającego, wielkość transakcji i limity ekspozycji, ponieważ są one dostępne na naszej platformie transakcyjnej. iFOREX Europe pozwala inwestorom wiedzieć, jakie warunki handlowe są dostępne dla każdego instrumentu finansowego, z zachowaniem pełnej przejrzystości. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Para Walutowa
Rynek
Minimalny Spread (pips) [1]
Średni Spread (pips) [2]
Marża
Minimalna Wielkość Transakcji
Maksymalne zaangażowanie [3]
Para Walutowa
Para Walutowa Rynek Minimalny Spread (pips) [1] Średni Spread (pips) [2] Marża Minimalna Wielkość Transakcji Maksymalne zaangażowanie [3]


x

Minimalny spread to najmniejszy możliwy spread na instrumencie. Minimalne spready mogą wzrosnąć w zależności od zmienności rynku i płynności.

Średnie spready to nasz standardowy lub średni spread na danym instrumencie we wszystkich transakcjach przeprowadzonych w poprzednim miesiącu kalendarzowym.

Chociaż w każdej chwili klienci mogą otworzyć i handlować na kilku instrumentach, każdy instrument ma maksymalny limit zaangażowania netto, który nie może być przekroczony. Maksymalne zaangażowanie jest wyrażone w jednostkach bazowych składnika aktywów.