flg-icon Polish - Polski

Warunki Handlu

Ciesz się wyjątkowymi doświadczeniami handlowymi

Warunki Handlu

Surowce

Europejscy inwestorzy mogą inwestować w szeroką gamę surowców w postaci kontraktów CFD. Nasze surowce w postaci kontraktów CFD na metale szlachetne, produkty rolne i energię, oferują coś dla każdego. Skorzystaj ze zmian cen surowców w obu kierunkach, zgodnie ze swoją strategią. Pełną listę naszych dostępnych aktywów CFD na surowce, informacje o marży, kwoty spreadów i limity ekspozycji można znaleźć poniżej. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych zbywalnych instrumentów, przepisów i usług, skontaktuj się z nami.





Surowce
Rynek
Minimalny Spread (pips) [1]
Średni Spread (pips) [2]
Marża
Minimalna Wielkość Transakcji
Maksymalne zaangażowanie [3]
Surowce
Surowce Rynek Minimalny Spread (pips) [1] Średni Spread (pips) [2] Marża Minimalna Wielkość Transakcji Maksymalne zaangażowanie [3]


x

Minimalny spread to najmniejszy możliwy spread na instrumencie. Minimalne spready mogą wzrosnąć w zależności od zmienności rynku i płynności.

Średnie spready to nasz standardowy lub średni spread na danym instrumencie we wszystkich transakcjach przeprowadzonych w poprzednim miesiącu kalendarzowym.

Chociaż w każdej chwili klienci mogą otworzyć i handlować na kilku instrumentach, każdy instrument ma maksymalny limit zaangażowania netto, który nie może być przekroczony. Maksymalne zaangażowanie jest wyrażone w jednostkach bazowych składnika aktywów.