flg-icon Polish - Polski

Warunki Handlu

Ciesz się wyjątkowymi doświadczeniami handlowymi

Warunki Handlu

Krypto

Inwestuj w kryptowaluty w formie kontraktów CFD, w tym czołowych światowych monet. Uzyskaj dostęp do nowych i niestabilnych rynków, śledząc trendy ruchów cen w obu kierunkach. Poniżej znajdziesz nasze warunki handlowe dla wszystkich par kryptowalut dostępnych na naszej platformie transakcyjnej. Masz dodatkowe pytania dotyczące naszych instrumentów lub usług? Prosimy o kontakt, a chętnie pomożemy.

Krypto
Rynek
Minimalny Spread (pips) [1]
Średni Spread (pips) [2]
Marża
Minimalna Wielkość Transakcji
Maksymalne zaangażowanie [3]
Krypto
Krypto Rynek Minimalny Spread (pips) [1] Średni Spread (pips) [2] Marża Minimalna Wielkość Transakcji Maksymalne zaangażowanie [3]


x

Minimalny spread to najmniejszy możliwy spread na instrumencie. Minimalne spready mogą wzrosnąć w zależności od zmienności rynku i płynności.

Średnie spready to nasz standardowy lub średni spread na danym instrumencie we wszystkich transakcjach przeprowadzonych w poprzednim miesiącu kalendarzowym.

Chociaż w każdej chwili klienci mogą otworzyć i handlować na kilku instrumentach, każdy instrument ma maksymalny limit zaangażowania netto, który nie może być przekroczony. Maksymalne zaangażowanie jest wyrażone w jednostkach bazowych składnika aktywów.