flg-icon Polish - Polski

Warunki Handlu

Ciesz się wyjątkowymi doświadczeniami handlowymi

Warunki Handlu

Indeksy

Handluj różnymi wiodącymi indeksami w formie kontraktów CFD z rynków światowych. Poniższa tabela przedstawia odpowiedni spread, depozyt zabezpieczający i wielkość transakcji dla wszystkich indeksów, którymi można handlować za pośrednictwem naszej platformy. Dążymy do pełnej przejrzystości i podejmujemy wszelkie wymagane kroki, aby upewnić się, że jesteś informowany o warunkach handlowych instrumentu, w który inwestujesz. Jeśli po zapoznaniu się z poniższymi informacjami pojawią się jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami.

Indeksy
Rynek
Minimalny Spread (pips) [1]
Średni Spread (pips) [2]
Marża
Minimalna Wielkość Transakcji [3]
Maksymalne zaangażowanie [4]
Indeksy
Indeksy Rynek Minimalny Spread (pips) [1] Średni Spread (pips) [2] Marża Minimalna Wielkość Transakcji [3] Maksymalne zaangażowanie [4]


x

Minimalny spread to najmniejszy możliwy spread na instrumencie. Minimalne spready mogą wzrosnąć w zależności od zmienności rynku i płynności.

Średnie spready to nasz standardowy lub średni spread na danym instrumencie we wszystkich transakcjach przeprowadzonych w poprzednim miesiącu kalendarzowym.

Minimalne wielkości transakcji i kontraktów odnoszą się do kont standardowych.

Chociaż w każdej chwili klienci mogą otworzyć i handlować na kilku instrumentach, każdy instrument ma maksymalny limit zaangażowania netto, który nie może być przekroczony. Maksymalne zaangażowanie jest wyrażone w jednostkach bazowych składnika aktywów.