flg-icon Polish - Polski

Warunki Handlu

Ciesz się wyjątkowymi doświadczeniami handlowymi

Warunki Handlu

ETF

Rozszerz swoją strategię inwestycyjną o setki zbywalnych instrumentów ETF w formie kontraktów CFD. Przestrzegając najbardziej rygorystycznych wymogów prawnych, zapewniamy jasne i przejrzyste dane handlowe. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje na temat każdego ETF w formie CFD, jego depozytu zabezpieczającego, ekspozycji, spreadu i ograniczeń wielkości transakcji. Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące naszych usług lub warunków handlowych, jesteśmy tutaj, aby na nie odpowiedzieć.

ETF
Rynek
Minimalny Spread (pips) [1]
Średni Spread (pips) [2]
Marża
Minimalna Wielkość Transakcji
Maksymalne zaangażowanie [3]
ETF
ETF Rynek Minimalny Spread (pips) [1] Średni Spread (pips) [2] Marża Minimalna Wielkość Transakcji Maksymalne zaangażowanie [3]


x

Minimalny spread to najmniejszy możliwy spread na instrumencie. Minimalne spready mogą wzrosnąć w zależności od zmienności rynku i płynności.

Średnie spready to nasz standardowy lub średni spread na danym instrumencie we wszystkich transakcjach przeprowadzonych w poprzednim miesiącu kalendarzowym.

Chociaż w każdej chwili klienci mogą otworzyć i handlować na kilku instrumentach, każdy instrument ma maksymalny limit zaangażowania netto, który nie może być przekroczony. Maksymalne zaangażowanie jest wyrażone w jednostkach bazowych składnika aktywów.