flg-icon Polish - Polski

Warunki Handlu

Ciesz się wyjątkowymi doświadczeniami handlowymi

Warunki Handlu

Akcje

Handluj szeroką gamą akcji w formie kontraktów CFD z dużym wyborem branż i sektorów z całego świata oraz inwestuj w ceny wiodących marek z branży technologicznej, turystycznej, finansowej, motoryzacyjnej i konsumenckiej. Poniższe szczegóły zawierają listę depozytów zabezpieczających, ekspozycji i wielkości transakcji dla każdej akcji CFD. Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych usług, instrumentów zbywalnych lub firmy. Chętnie pomożemy.

Akcje
Rynek
Minimalny Spread (pips) [1]
Średni Spread (pips) [2]
Marża
Minimalna Wielkość Transakcji
Maksymalne zaangażowanie [3]
Akcje
Akcje Rynek Minimalny Spread (pips) [1] Średni Spread (pips) [2] Marża Minimalna Wielkość Transakcji Maksymalne zaangażowanie [3]


x

Minimalny spread to najmniejszy możliwy spread na instrumencie. Minimalne spready mogą wzrosnąć w zależności od zmienności rynku i płynności.

Średnie spready to nasz standardowy lub średni spread na danym instrumencie we wszystkich transakcjach przeprowadzonych w poprzednim miesiącu kalendarzowym.

Chociaż w każdej chwili klienci mogą otworzyć i handlować na kilku instrumentach, każdy instrument ma maksymalny limit zaangażowania netto, który nie może być przekroczony. Maksymalne zaangażowanie jest wyrażone w jednostkach bazowych składnika aktywów.